Odkurzacz pionowy Dreame H15 Pro Akumulatorowy Myjący Mopujący
-
Kolor dominującyczarny
-
Zasilanieakumulatorowe
-
Pojemność zbiornika na kurz0.7
-
Moc400
Dostępny
Opis
Praca na mokro Regulacja mocy ssania Dla alergików Dla posiadaczy zwierząt Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie akumulatora [V]: 21.6 Maksymalny czas pracy [min]: 60 Poziom hałasu [dB]: 76 Pojemność pojemnika/worka [l]: 0.7, 0.78 Odłączany odkurzacz ręczny: Nie Praca na mokro: Tak Waga [kg]: 5.8 Indeks: 2068605

Na sucho i mokro Dreame H15 Pro to odkurzacz, który skutecznie usuwa zarówno suche, jak i mokre zabrudzenia. Dzięki mocy ssania 21 kPa sprzątanie staje się szybkie i wydajne, a odkurzacz utrzymuje pełną efektywność nawet przy odchyleniu o 180°. To rozwiązanie dla osób ceniących czystość i wygodę.
W każdym zakamarku Technologia GapFree™ w połączeniu z robotycznym ramieniem DescendReach skutecznie usuwa kurz i zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc. Precyzyjne czyszczenie przy krawędziach i w szczelinach sprawia, że nie musisz martwić się o pozostawione zanieczyszczenia czy smugi.


Bezproblemowe usuwanie włosów Szczotka wyposażona w skrobak TangleCut™ automatycznie rozcina splątane włosy, eliminując konieczność ich ręcznego usuwania. To rozwiązanie przeznaczone dla właścicieli zwierząt domowych oraz osób o długich włosach, które chcą uniknąć częstego czyszczenia szczotki.
Samoczyszczenie System ThermoTub™ zapewnia głębokie oczyszczanie szczotki. Zanurzenie w gorącej wodzie o temperaturze 100°C usuwa tłuszcz i zabrudzenia, a intensywny strumień powietrza o temperaturze 90°C suszy szczotkę w zaledwie około 5 minut, minimalizując rozwój bakterii.


Łatwe manewrowanie Dzięki systemowi GlideWheel™ odkurzacz płynnie porusza się po różnych powierzchniach, ułatwiając sprzątanie bez zbędnego wysiłku. Ergonomiczna konstrukcja i lekka obudowa sprawiają, że nawet długie sprzątanie nie obciąża rąk ani pleców.
Czyste podłogi Podczas pracy odkurzacz stale wykorzystuje świeżą wodę, skutecznie usuwając zabrudzenia i pozostawiając powierzchnię czystą oraz wolną od smug. Połączenie mocnego ssania i precyzyjnej kontroli wilgotności wpływa na komfort codziennego użytkowania.


W zasięgu ręki Zdalne planowanie sprzątania, przypomnienia o konserwacji i bezprzewodowe aktualizacje sprawiają, że obsługa odkurzacza jest wygodna. Dzięki dedykowanej aplikacji możesz kontrolować urządzenie w dowolnym momencie i dostosować jego działanie do swoich potrzeb.
Długi czas pracy Akumulator o pojemności 6 x 5000 mAh zapewnia do 60 minut pracy w trybie cichym oraz około 40 minut w trybie inteligentnym. Dzięki temu odkurzacz może skutecznie wyczyścić nawet do 400 m² powierzchni na jednym ładowaniu, co czyni go dobrym rozwiązaniem do dużych mieszkań i domów.

Zawartość zestawu Odkurzacz DREAME H15 Pro, roztwór czyszczący, filtr, uchwyt, szczoteczka do czyszczenia, stacja ładująco-czyszcząca, zapasowa szczotka rolkowa, dokumentacja.
Dywan Płytki Podłogi Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie akumulatora [V]: 21.6 Czas pracy [min]: 60 Maksymalny czas pracy [min]: 60 Czas pracy - funkcja Turbo [min]: 40 Czas ładowania [h]: 4 Poziom hałasu [dB]: 76 Zasięg pracy [m]: Nie dotyczy Długość przewodu [m]: Nie dotyczy Ładowarka w zestawie: Nie Akumulator w zestawie: Wbudowany Seria: Nie dotyczy Wyświetlacz: Tak Stacja ładująca/dokująca: Tak Zginana rura: Nie Zbieranie kurzu: Pojemnik Pojemność pojemnika/worka [l]: 0.7, 0.78 Pojemność zbiornika na ciecz [l]: 0.7, 0.78 Regulacja mocy ssania: Tak Liczba poziomów mocy ssania: 3 Odłączany odkurzacz ręczny: Nie Dla alergików: Tak Dla posiadaczy zwierząt: Tak Rura teleskopowa: Nie Turboszczotka: Nie Elektroszczotka: Nie Dysze/szczotki: Szczotka rolkowa Automatyczne opróżnianie pojemnika: Nie Możliwość wymiany baterii: Nie Praca na mokro: Tak Podświetlana szczotka: Nie Technologia UV: Nie Funkcje AI: Nie Funkcje dodatkowe: Automatyczne wykrywanie brudu Ergonomiczny uchwyt Inteligentne sterowanie za pomocą aplikacji Możliwość ustawienia odkurzacza pod kątem 180° Ramię DescendReach Samooczyszczanie System GlideWheel™ TangleCut™ Technologia GapFree™ Separacja brudnej wody: Nie System filtracji: 3-stopniowy Typ filtra: HEPA Kolor: Czarny Waga [kg]: 5.8 Waga z opakowaniem [kg]: 13 Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim Karta gwarancyjna Pozostałe wyposażenie: Filtr Roztwór czyszczący Stacja ładująco-czyszcząca Szczoteczka do czyszczenia Uchwyt
Charakterystyka
-
Kolor dominującyczarny
-
Zasilanieakumulatorowe
-
Pojemność zbiornika na kurz0.7
-
Moc400
-
Czas ładowania240
-
Czas pracy bezprzewodowej60
-
Napięcie akumulatora21.6
-
Komunikacjawskaźnik stanu akumulatora, wyświetlacz
-
Odłączany odkurzacz ręcznynie
-
Cechy dodatkoweWbudowany wyświetlacz
-
Załączone wyposażenieTak
-
Szerokość produktu27.5
-
Wysokość produktu1160
-
Głębokość produktu279
-
Waga produktu5.8
-
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym13